بیمارستان امام هادی فراشبند

کنترل آفات برای بیمارستان ها و کلینیک ها و مطب ها

به عنوان یک مرکز مراقبت های بهداشتی، آخرین چیزی که در ذهن شماست، کنترل آفات است. شما بیشتر در مورد بیماران خود ، اطمینان از محیط استریل و پرورش مراقبت و انجام نظارت معمول خود از بیماران و یا اتاق های اورژانس میپردازید . مشکل این است که آفات می توانند تمام این اهداف را در معرض خطر قرار دهند.

 

با کنترل آفات،  از بیماران، کارکنان و بازدیدکنندگان خود محافظت کنید

کنترل نکردن آفات (موش ها، سوسک ها، ساس تخت خواب، یا حتی مورچه ها )در بیمارستان ها می توانند یک بیمار را ناراضی و یا اتاق درمان را بدون استفاده بگذارند.

نه تنها نگران کننده است که حشرات یا جوندگان را در مکانی که شما در جستجوی مراقبت های بهداشتی هستید مشاهده کنید بلکه کاملاً غیر بهداشتی است. جنبه های بهداشت بیشتر مربوط به یک محیط حساس بهداشتی است. آفت ها مانند سوسک ها و جوندگان به همراه خود سی باکتری و ویروس مختلف را حمل میکنند.

نه تنها برخی از این آفات، ویروس ها و باکتری ها را در بدن خود حمل می کنند، بلکه مورچه ها، عنکبوت ها و موش ها به طور یکسان می توانند مسئول گسترش باکتری ها یا ویروس های بالقوه مضر در محیط زیست باشند. حشرات و آفات هر کجا که می توانند غذا پیدا میکنند. آنها اهمیتی نمی دهند که در یک اتاق زباله در اتاق مهمان یا یک اتاق اورژانس یا آشپزخانه باشند. هنگامی که آنها در این مکان ها زندگی می کنند، در حال جمع آوری و ذخیره باکتری ها و ویروس ها در پای خود، بدن یا از طریق بزاق یا دفع ادرار هستند. اگر با آنها مقابله نشود می توانند مسئول گسترش بیماری های عفونی در کل بیمارستان باشند.

شرکت سلامت محور (هپیکو ) میتواند با استفاده از بهترین کیفیت سموم بی خطر و بی بو و بدون مسمومیت و با کادری مجرب و متخصص مکان بهداشتی شما را عاری از هر گونه آفتی نگه دارد و با قرارداد دوره ای همیشه در کنار شما باشد آسایش و رفاه حق شما و بیمارانتان است.

 

سمپاشی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده پیج اینستاگرام ما